+48 608-622-565 Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz
Uslugi-specjalistyczne-wysokosciowe

Usługi wysokościowe

Powrót do usług
1 pon 2015 royadmin

Biurowce i apartamentowce to zazwyczaj bardzo wysokie budynki, których utrzymanie w czystości nie jest wcale takie proste. Umycie okien czy elewacji nie jest możliwe z poziomu pomieszczenia, ponieważ nie wszystkie okna da się otworzyć. Nowoczesne budownictwo, stosujące przeszklone ściany utrudnia to w sposób szczególny. Czy zatem jesteś zdany na brudne okna w Twoim biurze?

Nic z tych rzeczy. Nasz zespół, który jest wyspecjalizowany w czyszczeniu okien i elewacji na dużych wysokościach zadba o to, by szyby i zewnętrzna część budynku lśniły czystością. Specjalne detergenty powodują, że okna są przejrzyste i nie pozostają na nich żadne smugi.

Wszyscy pracownicy, którzy stanowią nasz zespół wysokościowy są wyposażeni w wiedzę i umiejętności do wykonywania tego rodzaju zadań, co potwierdzają posiadane przez nich liczne certyfikaty i kwalifikacje. Uzyskaliśmy uprawnienia i pozwolenia do wykonywania takich prac. Podejmując z nami współpracę masz gwarancję, że usługi zostaną wykonane dokładnie i bezpiecznie z zachowaniem wszystkich niezbędnych procedur.

W ramach tej gałęzi naszej działalności oferujemy również prace związane z regulacją drzew znajdujących się na Twojej posesji. Dbanie o prawidłowy kształt koron drzew leży w zakresie obowiązków właściciela terenu, na którym te drzewa się znajdują. Nie chodzi wyłącznie o względy estetyczne, ale również o bezpieczeństwo osób, które przebywają pod drzewami. Zaniedbane korony i rozrośnięte gałęzie grożą oberwaniem, a to może nieść ze sobą bardzo poważne konsekwencje. Właśnie z tych względów proponujemy naszą pomoc. Dzięki temu, Ty i Twoi goście możecie spać spokojnie.

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN