+48 608-622-565 Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz
Pozostale-uslugi

Pozostałe usługi

Powrót do usług
1 pon 2015 royadmin

Jesteśmy otwarci na różnorodne nietypowe i nieszablonowe zlecenia, których wykonanie jest ważne dla zainteresowanego klienta. Takie elastyczne podejście pozwala nam zrealizować również prywatne usługi sprzątania w domu, mieszkaniu czy na prywatnej posesji.

Na specjalne życzenie naszych klientów możemy przygotować zindywidualizowaną ofertę, której zakres będzie odpowiadał oczekiwaniom i wymaganiom. Jeżeli potrzebne jest sprzątanie po gruntownym remoncie, które zakłada usuwanie pyłu i śladów remontowania – przyjdziemy najpierw przeanalizować sytuację, ale również po to będziemy oglądać miejsce do sprzątania, by odpowiednio się do pracy przygotować.

Możemy również pomóc w generalnych porządkach, które raz na jakiś czas trzeba przeprowadzić w każdym domu czy mieszkaniu. W tym wypadku również najpierw przyjdziemy zobaczyć, jak wygląda miejsce, w którym mielibyśmy wykonywać nasze prace. Musimy sprawdzić czy są dywany, czy są trudno dostępne miejsca, jaki sprzęt powinniśmy zabrać i jakie środki do sprzątania będą nam potrzebne.

A może po prostu nie masz czasu by regularnie utrzymać swój dom w porządku i czystości? To też nie jest problem. Możemy się spotkać, porozmawiać, ustalić zakres oczekiwań i wymagań. My ze swojej strony zaproponujemy optymalne rozwiązania. Jeżeli tylko uda się nam dojść do porozumienia i ustalimy punkty wspólne, możemy rozpoczynać współprace.

Nie wykluczamy nieszablonowych rozwiązań, dlatego też zapraszamy do kontaktu i przedstawienia nam swojej wizji współpracy z nami. Z pewnością uda się nam dojść do porozumienia.

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN