+48 608-622-565 Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz
Sprzatanie-biur

Sprzątanie biur

Powrót do usług
1 pon 2015 royadmin

Miejsce pracy powinno być szczególnie zadbane i oczyszczone. To powoduje, że praca w nim jest znacznie bardziej efektywna i wydajna. Twoi pracownicy znacznie lepiej będą się czuli w miejscu, które jest zadbane i lśni czystością. Sprzątanie biur służy jednakże nie tylko Twoim pracownikom, ale również klientom. Stanowi Twoją wizytówkę, a odwiedzający placówkę klienci to szczególnie surowi recenzenci. Dlatego też zwracamy szczególną uwagę na wszystkie drobiazgi i szczegóły, tak by nic nie budziło niepewności, wątpliwości ani też nie dawało podstaw do zgłaszania uwag.

Każde biuro, placówka, szkoła, przedszkole czy inne tego typu miejsce, które zdecyduje się na rozpoczęcie z nami współpracy, otrzymuje od nas specjalnego koordynatora, który jest odpowiedzialny za jakość i poziom realizowanych usług. Dzięki temu nie musicie szukać państwo osoby do kontaktu, bo taka jest od razu, z góry przydzielona.

Swoją pracę wykonujemy w takim czasie, by nie kolidowało to z realizowanymi przez pracowników obowiązkami, czyli w godzinach gdy firma jest nieczynna. Dzięki temu, każdy dzień pracy rozpoczynany jest w czystym i schludnym miejscu, niezależnie od tego, w jakim stanie biuro było pozostawione poprzedniego dnia. Taka organizacja pracy powoduje, że nasza praca nie jest zdezorganizowana.

Doświadczeni pracownicy i profesjonalne środki czyszczące pozwalają zapewnić nie tylko idealny porządek, ale również pozostawiają w biurze piękny i przyjemny zapach, a meble i urządzenia są starannie konserwowane. Zależnie od czyszczonej powierzchni dobierane są specjalne detergenty, co daje naprawdę zaskakujące efekty.

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN