+48 608-622-565 Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz
Kluby-fitness

Kluby Fitness

Powrót do usług
1 pon 2015 royadmin

Sport i aktywność fizyczna to bardzo ważny element naszego życia, szczególnie w dzisiejszych czasach. Fakt, że udostępniasz swoim klientom możliwość rozwijania ich tężyzny fizycznej jest dla nich z pewnością nieoceniony. Trzeba jednak pamiętać, że intensywny wysiłek fizyczny powoduje wydzielanie sporych ilości potu.

Korzystanie z udostępnionych przez Ciebie urządzeń powoduje, że pot osadza się na maszynach, skapuje z ćwiczących na podłogę i powoduje, że sala treningowa szybciej i bardziej się brudzi. Pot to również siedlisko licznych bakterii, których mieszanie się ze sobą może nie być zbyt korzystne.

Właśnie dlatego oferujemy Ci nasze usługi. Dzięki nim, każdy dzień zajęć sportowych będzie się rozpoczynał w czystej i świeżej sali, która nie tylko będzie dokładnie wysprzątana, ale również będzie dokładnie i starannie zdezynfekowana. Do prac w klubach Fitness i siłowniach stosujemy specjalne środki czyszczące wyposażone w substancje neutralizujące bakterie.

Wszystkie prace wykonywane są w czasie, gdy Twój klub jest nieczynny. Dzięki temu nasze działania nie kolidują ze sobą, a Twoi klienci nie czują się skrępowani naszą obecnością. Sprzątanie nie opiera się wyłącznie na ścieraniu kurzu. Bardzo dokładnie oczyszczamy również sprzęty, ze szczególnym zwróceniem uwagi na te elementy, które mają bezpośredni kontakt z ciałem ćwiczącego. To gwarancja bezpieczeństwa i zachowania higieny w czasie ćwiczeń. Jednocześnie, dokładnie oczyszczamy podłogę, stosując specjalnie do tego opracowane detergenty.

Twoi klienci przychodzą więc do pachnącego i czystego klubu, który wprost zachęca do rozpoczęcia aktywności fizycznej.

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN