+48 608-622-565 Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz
Czysta-flota

Czysta flota

Powrót do usług
1 pon 2015 royadmin

Czysty samochód to przyjemność podróżowania. Czysty samochód służbowy, to nie tylko większy komfort jazdy i wykonywania obowiązków służbowych, ale również doskonała wizytówka firmy i sposób na dbanie o jej wizerunek. Nie od dziś wiadomo, że na podstawie wrażeń wzrokowych klienci budują sobie opinię o danej firmie. Jeżeli pracownicy pojadą do klienta samochodem zaniedbanym i brudnym, to może to bardzo negatywnie wpłynąć na to, jak dana firma będzie postrzegana. Poruszając się autami czystymi, dajesz sygnał, że w swojej firmie dbasz o każdy szczegół, więc klient może być spokojny, że jego sprawy również będą dokładnie dopilnowane i załatwione.

Nasza oferta podzielona jest na trzy warianty. Pierwszy z nich to mycie samochodu z zewnątrz. Szczerze polecamy tę usługę. Auto doskonale się dzięki temu prezentuje, świetnie wygląda i pomaga w budowaniu dobrego wrażenia.

Wariant drugi, to czyszczenie pojazdu w środku. Ma to szczególne znaczenie wtedy, gdy pojazd służy również do transportowania klientów. Jeżeli Twoi klienci wsiądą do zakurzonego czy zabłoconego samochodu, nie wzbudzi to w nich pozytywnych odczuć. Właśnie dlatego tę usługę polecamy szczególnie wtedy, gdy samochody są wykorzystywane także przez klientów.

Wariant trzeci, czyli sprzątanie kompleksowe. To połączenie dwóch powyższych usług. Auto wygląda świetnie zarówno z zewnątrz, jak i w środku. Doskonale się prezentuje, robi dobre wrażenie, które zostaje utrzymane również po otwarciu pojazdu. Zachęcamy do korzystania, tym bardziej, że stosowane przez nas detergenty mają również działanie konserwujące, a przez to powodują, że Twoje auto znacznie dłużej utrzyma swój świetny wygląd i będzie dłużej służyło Twojej firmie.

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN