+48 608-622-565 Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz

Sprzątanie biur

Profesjonalne i dokładne sprzątanie biur i powierzchni biurowych. Dzięki naszym działaniom, Twoje biuro jest stale utrzymane w czystości, a każde nasze działanie jest nastawione na precyzyjne przygotowanie miejsca do pracy i spotkań z klientami.

Czysta flota

Samochody służbowe to wizytówka każdej firmy. Oferujemy mycie aut z zewnątrz oraz ich gruntowne sprzątanie w środku. Dzięki profesjonalnym środkom Twoje auta będą wyglądały cały czas jak nowe. Sprzątanie odbywa się pod biurem firmy, by zaoszczędzić Twój czas przeznaczony na odstawienie i odebranie samochodów z myjni.

Kluby fitness

Wysiłek fizyczny powoduje, że kluby fitness i sale sportowe wymagają szczególnej pielęgnacji. To nie tylko precyzyjne i dokładne czyszczenie, ale również konieczność dezynfekowania urządzeń i podłóg. Dysponujemy specjalistycznymi środkami, które zapewnią doskonałą czystość w Twoim klubie, a korzystający z niego będą mieli zapewniony komfort i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń.

Usługi specjalistyczne wysokościowe

Twoje biuro znajduje się na wysokim piętrze potężnego biurowca, a okna wymagają stałej pielęgnacji? Dla nas to żaden problem. Wykwalifikowani pracownicy, z uprawnieniami do prac na wysokościach umyją okna oraz elewację. W razie zaistnienia takiej potrzeby zajmujemy się również regulacją drzew na terenie Twojej firmy.

POZA USŁUGAMI OPISANYMI POWYŻEJ MOŻEMY RÓWNIEŻ ZAPROPONOWAĆ BARDZIEJ SPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE

JESTEŚMY PRZYGOTOWANI DO REALIZOWANIA RÓŻNORODNYCH ZADAŃ

Wszystko zależy od Twoich potrzeb, oczekiwań i wymagań miejsca, które ma być utrzymane w czystości

Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą, która swoją pracę traktuje niezwykle poważnie i z wielkim zaangażowaniem. Takie podejście powoduje, że wykorzystujemy wyłącznie wysokiej klasy detergenty i środki czystości. Naszą ambicją i celem jest przygotowanie idealnie czystego miejsca, które pachnie, lśni i zaskakuje porządkiem. Swoje usługi kierujemy do firm, przedsiębiorstw, placówek i osób prywatnych. Większość realizacji wyceniamy indywidualnie. Wszystko bowiem zależy od oczekiwań, wymagań i potrzeb. Stąd też brak swego rodzaju standaryzacji. Nie wchodzimy w ramy, bo każde zadanie jest inne i wymaga od nas innego podejścia. Mamy też zespół do zadań specjalnych, który jest wykwalifikowany do realizowania zleceń na wysokości. Na tego rodzaju prace posiadamy niezbędne zgody, pozwolenia i certyfikaty. Stale się rozwijamy i poszukujemy coraz skuteczniejszych rozwiązań. Lubimy wyzwania i nieszablonowe zlecenia. Masz takie? Zapraszamy do współpracy! Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej? Jesteśmy do Twoich usług! Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. Możemy się umówić na spotkanie i porozmawiać o Twoich potrzebach. Takie niezobowiązujące spotkanie pozwoli nam zorientować się w Twoich oczekiwaniach i wymaganiach, co pozwoli nam przygotować zindywidualizowaną dla Ciebie wycenę.

zlecenie jest inne i wymaga innego podejścia. Co za tym idzie, wymaga również innej, indywidualnej wyceny. Dla osób zamawiających usługi wiązane (więcej niż jedną z naszej oferty) mamy przygotowane specjalne i atrakcyjne rabaty. Chcesz być naszym stałym klientem? Również możemy Ci za to podziękować przygotowaną specjalnie dla Ciebie obniżką. Skontaktuj się z nami, by porozmawiać o zakresie działań i możliwych negocjacjach.

  • Sprzatanie
  • Czysta-flota
  • Kluby-fitness

Jak pracujemy?

Zobacz wideo