+48 608-622-565 Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz

Dlaczego my?

Wróc do wpisów
1 pon 2015 royadmin

Przed podjęciem decyzji o wyborze właściwej firmy sprzątającej, warto się rozejrzeć, jak wygląda oferta, która jest obecnie dostępna na rynku i jakie są możliwości. Firm sprzątających jest dużo, każda z nich ma przygotowaną ofertę zgodnie ze swoimi umiejętnościami i kwalifikacjami oraz posiadanymi uprawnieniami. Niektóre wybierają konkretny segment rynku, inne zaś oferują usługi kompleksowe. Wybór powinien być podyktowany potrzebami i oczekiwaniami klienta.

A dlaczego właśnie Royal Cleaning wyróżnia się na tle innych firm?

Mając świadomość tego, jak wygląda rynek usług w zakresie sprzątania i dysponując szeroką wiedzą w tym temacie, postanowiliśmy przygotować ofertę, która będzie się istotnie wyróżniać. Przede wszystkim więc postawiliśmy na profesjonalne podejście do wykonywanej pracy.

Taka postawa powoduje, że do każdego zlecenia podchodzimy poważnie i odpowiedzialnie. W planowaniu pracy szczegółowo określamy zarówno zakres prac, jak i powierzchnię miejsca, które ma być sprzątnięte. Dzięki temu możemy skutecznie oszacować czas, który będzie potrzebny na wykonanie danej pracy. Plan jest nam potrzebny również po to, by odpowiednio dopasować zestaw narzędzi, urządzeń i detergentów potrzebnych do wykonywania pracy. To sposób na to, by zaraz po przyjściu na miejsce pracy, przystąpić do realizacji zlecenia. W ten sposób unikamy nieprzewidzianych sytuacji, a pracownikom danego biura nie utrudniamy wykonywania ich zadań zawodowych.

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów

Reagujemy szybko, a swoją pomoc dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dzięki temu, że w naszej w ofercie znajdują się bardzo zróżnicowane usługi, każdy z naszych klientów zyska kompleksową pomoc i wsparcie odpowiednie do potrzeb.

Jeżeli firma ma swoją siedzibę – przygotowujemy harmonogram jej sprzątania, z rozdzieleniem go na sprzątanie regularne i dokładniejsze porządki, które raz na jakiś czas również trzeba wykonać.

W przypadku firm, które dysponują flotą samochodów, planujemy sprzątanie w taki sposób, by nie zablokować zbyt wielu aut jednocześnie, a tym samym, by nie sparaliżować funkcjonowania przedsiębiorstwa. Dla oszczędzenia czasu klientów możemy umówić się na sprzątanie pod siedzibą firmy lub dostarczamy auto na wskazany adres. Nasi klienci nie muszą więc martwić się tym, by zaprowadzić samochód do myjni, ani też  nie muszą się martwić jego odbiorem. Wszystko załatwiamy we własnym zakresie. To dla przedsiębiorcy ogromne ułatwienie, a my stawiamy właśnie na takie rozwiązania, które niosą ze sobą wszelkie korzyści dla naszych zleceniodawców.

Oferujemy usługi kompleksowo

To jeden z najbardziej docenianych przez klientów atutów. Nie każda firma ma flotę, nie każda też ulokowana jest na wydzielonej dla siebie działce, ale każda, poza sprzątaniem wymaga również mycia okien, często na wysokich piętrach w wielkich wieżowcach, biurowcach. Do takich zadań konieczne jest posiadanie specjalnych uprawnień do wykonywania prac wysokościowych. Nasi pracownicy ukończyli specjalne kursy i szkolenia, by takie uprawnienia uzyskać. Dzięki temu możemy umyć od zewnątrz wszystkie okna – łącznie z tymi, które się nie otwierają.

Gdy firma ulokowana jest na wydzielonym terenie, pomożemy o niego odpowiednio zadbać, łącznie z przycinaniem zbyt rozrośniętych drzew, których dalsze rozrastanie mogłoby grozić przechodzącym lub przejeżdżającym w okolicy klientom.

Natomiast firmy, które mają jednocześnie siedzibę i flotę, mogą w jednym miejscu zyskać wsparcie w zakresie utrzymania czystości wszystkich miejsc pracy, jakimi dysponuje. Jeden wykonawca to oszczędność czasu i pieniędzy, a dla klientów, którzy decydują się na takie kompleksowe usługi mamy ciekawe, indywidualne oferty i atrakcyjne rabaty.

Nasze usługi wyróżniają się więc na rynku jakością, podejściem do klienta, czasem reakcji i dopasowaniem naszej działalności do potrzeb i oczekiwań, co jest najlepszym gwarantem sukcesu i satysfakcji obu stron z podjętej współpracy.

1 pon 2015 royadmin